Your language is

úterý 25. března 2014

Příběh podle skutečné události 2

Jednou ráno jsem vstala, byla sobota, normální zimní den. Zataženo a venku mráz. Zapnula jsem počítač. Zapnula internet a dozvěděla se z novinek zprávu o jedné dívce z Ruska:.......................
Dívka řekněme, že se jmenovala Nina. Nina v pátek odpoledne vyrazila ven za kamarádkama. Byla od ostatních holek docela rozdílná. Byla totiž gothic!!!!(I love gothic!!!) Šla po ulici bohužel nechvalné svými obyvateli. Samý delikventi a lidi zločinu. Ke konci ulice zabočila do uzké uličky přes kterou se dostala zkratkou na místo setkání. Ušetřila 15 minut chůze. Když v tom jí do cesty přišli 3 kluci.
Podle jejich vzhledu poznala, že to jsou nacisti(Pojem nemusím vysvětlovat bohužel všichni víme co to je za lidi). Dostala strach ale co. Snad jí neublíží. Jen jak se k nim blížila, začali si na ní dovolovat. Ale ona si jejich kecy nenechala líbit a taky jim něco řekla. To jednoho nácka naštvalo a prostě jí jen tak vrazil pěstí přímo do tváře. Zařvala na něj. A to už se do ní pustili všichni. Ukopali a domlátili jí až k smrti. Když byla mrtvá náckům to nestačilo. Jejich kamrlík byl blízko odtáhli ji tam.
Tahle část je mi nechce moc popisovat tak to vezmu krátce: Stáhli jí z kůže, vykostili(z masa odstranili kosti), uvařili a snědli.
Bohužel se tohle stalo, bylo to v novinách na konci roku 2008.
Je to hnusný! Ale nechci aby se na tohle zapomenulo. Je to fakt hnusný a nechápu jak to lidi můžou udělat.
 
Já to napsala, protože spousta lidí na takové věci zapomíná i když se takové odpornosti dějou denně v různých koutech světa!